Stacks Image 3613

Detekcja wycieków


Posiadamy w swojej ofercie urządzenia detekcji wycieków służące stałemu nadzorowi stacji paliw i innych obiektów (kotłownie, instalacje przemysłowe, magazyny i rozlewnie produktów naftowych). Są to elektroniczne urządzenia czujnikowe montowane w różnych, kluczowych dla informacji o prawidłowości działania układu paliwowego miejscach takich jak: przestrzeń międzypłaszczowa zbiorników magazynowych, przestrzeń międzyrurowa rurociągów paliwowych, studnie rewizyjne i poddystrybutorowe, instalacje przemysłowe.

Stosowane przez nas czujniki mogą wykrywać obecność nawet minimalnej ilości oparów węglowodorowych, cieczy węglowodorowych, LPG, tlenku węgla, freonu. Niektóre dają także możliwość monitorowania poziomu płynu kontrolnego w systemach monitoringu mokrego. Posiadamy w sprzedaży urządzenia różnych producentów, dobieramy je w zależności od wymagań monitorowanego układu jak i życzeń Zamawiającego. Zajmujemy się kompletacją dostaw, montażem i obsługą serwisową systemów detekcji wycieków.

Dostępne rozwiązania:

Stacks Image 1758

Elementy dodatkowe:

 • Kable sterownicze
  Stacks Image 590


  W ofercie posiadamy całą gamę
  kabli i przewodów zasilających i sterowniczych dedykowanych do użycia w kontakcie ze specyficznymi warunkami mogącymi panować na stacji paliw czy też podobnych obiektach.

  Są to kable i przewody w izolacji benzyno i olejoodpornej, w przypadku sterowania urządzeń także iskrobezpieczne.

  Dobór ilości i przekrojów żył – indywidualnie do potrzeb.

 • Puszki łączeniowe

  Puszki łączeniowe hermetyczne – stosowane do wykonywania połączeń elektrycznych instalacji zasilających i sterowniczych urządzeń stacji paliw. Puszki różnej konstrukcji i parametrów, możliwość doboru konkretnego elementu do indywidualnych potrzeb instalacji.

  Stacks Image 3610
Rozwiń wszystkie