Stacks Image 642

Prefabrykaty ze stali nierdzewnej


Jesteśmy wykonawcą i dostawcą prefabrykowanych elementów wyposażenia i wystroju stacji paliw.

Należą do nich:

 • Stanowiska spustowe
  Stacks Image 638

  Stanowiska zlewowe (skrzynie zlewowe) w wersji od 1 do 6 punktów zlewowych.
  Wykonanie obudowy stanowiska z wysokiej jakości stali nierdzewnej, klapa wyposażona w siłowniki z blokadą pozycji otwartej. Zawór umożliwiający odprowadzenie ewentualnych zanieczyszczeń do kanalizacji separatora olejowego.

  Stanowisko wyposażone w komplet armatury zlewowej typu kamlok (wraz z kołpakami), oraz w przyłącze odbioru oparów VRS (także wraz z kołpakiem). Element przygotowany do montażu w miejscu posadowienia (4 nogi z podstawkami, przystosowane do zabetonowania). Przyłącza rur spustowych wyprowadzane pionowo w dół, standardowo zakończone kołnierzem DN80 - możliwość przygotowania innych przyłączy (do uzgodnienia).

  Dostępne w sprzedaży wysyłkowej.

 • Otoki wysepek poddystrybutorowych
  Stacks Image 632

  Otoki wysepek poddystrybutorowych (obrzeża wysepek). Prefabrykowane elementy wykończeniowe wysepek poddystrybutorowych. Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyposażone w zewnętrzny odbojnik krawędziowy służący zabezpieczeniu powierzchni bocznej wysepki przed zabrudzeniami spowodowanymi ewentualnym ocieraniem się opon samochodowych przy zbyt bliskim dojeżdżaniu.

  Otoki dostępne w 2 wersjach: zamkniętej (wykonane i dostarczone w całości, do zamontowania przed montażem wiaty nazbiornikowej) oraz otwartej (dostarczone w minimum 2 częściach, składanych na miejscu budowy, łączenie przy użyciu zamka śrubowego, bez konieczności spawania - wersja używana wtedy, gdy wiata jest zamontowana wcześniej niż wysepka lub gdy wysepka posiada długość powyżej 10 metrów co utrudnia transport w całości).

Rozwiń wszystkie