Zakres usług firmy BS4 obejmuje m.in. doradztwo techniczne dotyczące osprzętu paliwowego, obsługę projektową inwestycji, dostarczanie niezbędnych urządzeń paliwowych, budowę stacji paliwowych oraz serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi stały na możliwie najwyższym poziomie. Stale poszerzamy swoją wiedzę w zakresie nowych technologii oraz robimy wszystko aby dostarczać funkcjonalne i solidne urządzenia paliwowe. Współpracując z nami masz pewność, że budowa stacji paliw przebiegnie pomyślnie.

Szybka i sprawna budowa stacji paliw

Efektem naszej pracy jest zawsze doskonale funkcjonująca stacja paliw. Budowa stacji paliw we współpracy ze specjalistami BS4 przebiega szybko i sprawnie. Jesteśmy świadomi rosnących oczekiwań inwestorów, dlatego budowa stacji paliw jest przeprowadzana z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, który mogłyby mieć wpływ na końcowy efekt realizacji. Potwierdzeniem naszej rzetelności są pozytywne opinie współpracujących z nami partnerów. Nasze bogate doświadczenie w zakresie budowy stacji paliwowych sprawia, że jesteśmy w stanie doprowadzić do szczęśliwego finału nawet najtrudniejsze zadanie.

Głównym obszarem naszego działania jest ogólnie pojęta technologia paliwowa, ale zajmujemy się także częścią budowlaną i konstrukcyjną. Wykonujemy instalacje sanitarne, elektryczne i niskoprądowe, nawierzchnie drogowe.

Budowa stacji paliw - współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z Inwestorami, posiadającymi możliwości i środki pozwalające im na obniżenie kosztów budowy poprzez wykorzystanie własnych mocy i doświadczeń zawodowych.

W przypadku współpracy z Inwestorem i jego działań na budowie koordynujemy całość prac, tak aby temat budowy był kompletny.

tel:12 276 00 44e-mail:biuro@bs4.net.pl