Budowa stacji paliw

Efektem naszej pracy jest zawsze doskonale funkcjonująca stacja paliw. Budowa we współpracy ze specjalistami BS4 przebiega szybko i sprawnie. Jesteśmy świadomi rosnących oczekiwań inwestorów, dlatego budowa stacji paliw jest przeprowadzana z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, który mogłyby mieć wpływ na końcowy efekt realizacji.

Potwierdzeniem naszej rzetelności są pozytywne opinie współpracujących z nami partnerów. Nasze bogate doświadczenie w zakresie budowy stacji paliwowych sprawia, że jesteśmy w stanie doprowadzić do szczęśliwego finału nawet najtrudniejsze zadanie.

tel:12 276 00 44e-mail:biuro@bs4.net.pl

Instalacje ABS

Jako przedstawiciel firmy Durapipe UK, angielskiego producenta rurociągów z tworzyw sztucznych oferujemy m.in. ich rury ze specjalnego tworzywa ABS (akrylonitrylo-butadieno-styren), który stosuje się do wody lodowej i glikolu w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych, do instalacji basenowych, do wody dejonizowanej, do wody pitnej, do instalacji w oczyszczalni ścieków, do instalacji na statkach. 

Nasze rurociągi z powodzeniem funkcjonują w dziesiątkach zakładów przemysłowych, hal produkcyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej. W ciągu ostatniej dekady nasze rurociągi znalazły się między innymi w mleczarniach, przechowalniach owoców i warzyw, zakładach przetwórstwa żywności, muzeach, hotelach, restauracjach, szpitalach i biurach. Klienci cenią nasze rury za to, że mają duży zakres temperatur od –40st.C do +65st. C, co pozwala na ich zastosowanie także na zewnątrz; a także za to, że nasze rury są lekkie i szybkie w montażu i mają bardzo korzystne opory przepływów, co znacznie poprawia efektywność instalacji.  Wg naszych Klientów, największe zalety współpracy z nami to duży, dobrze zaopatrzony magazyn, dostępność towaru od ręki, nieodpłatne szkolenia instalatorów, możliwość zwrotu niewykorzystanych elementów oraz wsparcie w kwestiach technicznych i projektowych.