W zakresie działania firmy BS4 jest prowadzenie i koordynacja wszelkich działań związanych z obsługą projektową inwestycji. Czy jest to nowa budowa, czy remont obiektu konieczne jest postępowanie według ściśle określonych reguł umożliwiających pracę w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Potrafimy wskazać najlepsze i najmniej kosztowne rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi, najlepiej orientującymi się w branży paliwowej biurami projektowymi. Oferujemy naszym klientom konkretne sprawdzone rozwiązania a nie swoją naukę jego kosztem...

tel:12 276 00 44 e-mail:biuro@bs4.net.pl

Technologia paliwowa - opis usług

Zajmujemy się kompletacją dostaw, montażem urządzeń, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obiektem naszego zainteresowania pozostają także nietypowe instalacje technologiczne (kotłownie, agregatorownie, instalacje zasilania w płyny eksploatacyjne linii montażowych silników, instalacje pomocnicze).

Stacja paliw to dla nas obiekt bez tajemnic. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży paliwowej pozwala nam prowadzić obsługę inwestycji związanych z budową stacji paliw od stworzenia koncepcji poprzez realizację projektu technicznego aż po fizyczne jego wykonawstwo.