ZAPYTAJ O CENĘ:

Zbiorniki paliwowe - podziemne i naziemne

Jesteśmy przedstawicielem handlowym jednego z największych i najbardziej liczących się na rynku producentów zbiorników paliwowych - firmy POMAROL. S.A. z Biskupca. W zakresie naszej oferty są podziemne i naziemne stalowe dwuściankowe zbiorniki magazynowe na paliwa płynne o osi leżącej, o średnicach 1600, 2000, 2500 oraz 2900 mm i pojemności do 100 m3.

Zbiorniki paliwowe mogą posiadać 1 - 4 komór zbiornikowych w różnych stosunkach podziału. Wszystkie oferowane zbiorniki paliwowe wytwarzane są zgodnie z normą PN EN 12285-1:2003 spełniają surowe normy ochrony środowiska, są produkowane zgodnie z wymaganiami i pod nadzorem UDT.
Posiadają także zatwierdzenie typu Głównego Urzędu Miar jako zbiorniki pomiarowe.

Zbiorniki paliwowe - gwarancja

Zewnętrzna nawierzchnia wykonywana jest z wysokiej jakości powłoki poliuretanowej, odpornej na przebicie 14 kV. Zastosowana technologia produkcji i materiały pozwalają na udzielanie na gotowy wyrób 20 letniej gwarancji producenta.

Osprzęt do zbiorników na paliwo

Oprócz zbiorników paliwowych posiadamy całą gamę ich osprzętu: studnie nazbiornikowe najazdowe i nienajazdowe, włazy najazdowe, opaski montażowe. Organizujemy dostawy na terenie całego kraju.

Klient uzyska w naszej firmie pełny zakres porady dotyczącej zarówno zbiorników jak i ich osprzętu. Realizujemy dostawy w możliwie najkrótszych terminach. Posiadamy możliwość realizacji zleceń nietypowych. Oferujemy wyroby w bardzo konkurencyjnych na rynku cenach producenta.

Zbiorniki paliwowe - dostępność