ZAPYTAJ O CENĘ:

Instalacje i rurociągi paliwowe Petrol Line Durapipe UK

Durapipe UK to uznany na świecie producent specjalistycznych systemów rurowych mających swoje zastosowanie w przemyśle. Produkowane przez niego instalacje paliwowe Petrol Line, już od lat 80’ cieszą się dużą popularnością. Także w Polsce, są one znane z wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz doskonałej jakości wykonania. Petrol Line to system rurociągów paliwowych, który znajduje się obecnie na wyposażeniu wielu stacji paliw, a także instalacji w kotłowniach, zasilania generatorów prądowych i innych. Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych systemów transportujących paliwa płynne.

Producent wprowadził do sprzedaży następujące rodzaje instalacji paliwowych Petrol Line:

Petrol Line Xtra (PLX)

Rury paliwowe Petrol Line Xtra (PLX)

Stanowi idealne rozwiązanie do prowadzenia paliwa w systemach tłoczonych o ciśnieniu nie przekraczającym 10 barów oraz systemach ssących o pełnym podciśnieniu. Proponowana rura z wykładziną wewnętrzną jest dostępna w trzech wersjach. Można ją nabyć w 50 m i 100 m szpulach oraz sztangach o długości 6 m.

Petrol Line Vent Xtra (PLVX)

Rury paliwowe Petrol Line Vent Xtra (PLVX)

Można w nie wyposażyć instalacje paliwowe prowadzące paliwo przy ciśnieniu spustu grawitacyjnego oraz przy rurociągach odbioru oparów (VRS I i II). Jest to rura z wykładziną wewnętrzną lub bez, w przypadku średnicy wynoszącej maksymalnie 63 mm produkt dostępny w szpulach 50 m i 100 m. Jeśli są Państwo zainteresowani większymi średnicami, są one dostępne w 6 m sztangach.

Petrol Line Xtra (PLX SC) Secondary Containment

Rury paliwowe Petrol Line Xtra (PLX SC) Secondary Containment

Dzięki dodatkowej osłonie, proponowane rury sprawdzą się świetnie w przypadku montażu systemów monitoringu rurociągów paliwowych. Produkt dostępny w odmianie PLX lub PLVX.

Petrol Line Xtra +

Rury paliwowe Petrol Line Xtra +

Nowy system rurociągów Petrol Line Xtra + z powłoką przewodzącą ładunki elektrostatyczne. Dostępność średnic i konfekcjonowanie jak w przypadku PLX i PLVX

Oferowane produkty cechuje innowacyjny system zgrzewania, łączący metodę elektrooporową z wykorzystaniem prefabrykowanych elementów łączeniowych takich jak mufy, kolana czy trójniki, a także systemowych przejść, przeznaczonych do łączeń gwintowych lub kryzowych. Całość może zostać wzbogacona o specjalnie skonstruowane elementy, stosowane w przypadku systemów „rura w rurze” – PLX Secondary Containment.

Czym instalacje paliwowe Petrol Line wyróżniają się na tle innych systemów stalowych:

  • Zastosowanie rur Petrol Line to gwarancja, że rurociągi paliwowe będą pozbawione zjawiska korozji
  • Brak wycieków paliwa
  • Przepływ cieczy odbywa się znacznie szybciej i sprawniej
  • Rury Petrol Line znacznie wydłużają żywotność instalacji paliwowej.
  • Wyjątkowo prosty montaż

 

Firma Durapipe UK dokłada wszelkich starań, aby rurociągi paliwowe z rodziny Petrol Line spełniały najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe. Liczne testy badawcze potwierdziły, że oferowane produkty są przyjazne dla gruntu i atmosfery. Dowodem solidności i najwyższej jakości produktów Durapipe UK są także certyfikaty uzyskane od niezależnych, cenionych instytucji badawczych. Decyzja o montażu rur z systemem Petrol Line, daje pewność, że instalacje paliwowe będą spełniały najwyższe, światowe normy jakościowe.

Laboratorium badawcze firmy Durapipe UK aktywnie uczestniczy w wyznaczaniu coraz bardziej rygorystycznych norm dotyczących emisji związków niebezpiecznych do gruntu i atmosfery. System Petrol Line spełnia światowe normy w tej dziedzinie, potwierdzają to testy badawcze i uzyskane certyfikaty niezależnych instytucji badawczych - ERA oraz UL

Wybierając system Petrol Line wybierasz sprawdzony w Europie i na świecie system rurociągów paliwowych, zyskując pewność że Twoja stacja przez następne lata nie będzie stanowić zagrożenia dla środowiska a tym samym zbędne będą kolejne zabiegi modernizacyjne i związane z tym nakłady inwestycyjne. Udzielamy wszechstronnej pomocy w zakresie doboru konkretnych rozwiązań, dotyczy to zarówno nowych stacji paliw jak i instalacji remontowanych. Jeżeli klient nie dysponuje możliwościami samodzielnego montażu może go zlecić nam lub jednej z firm współpracujących.

>>pobierz>> Broszura Durapipe