ZAPYTAJ O CENĘ:

Zastosowanie:

Instalacje do glikolu i wody lodowej

Wyjątkowe właściwości wyżej wspomnianego tworzywa, sprawiają, że obecnie jest ono bardzo często wykorzystywane w rurach transportujących glikol lub w rurociągach do wody lodowej. Dzięki temu istnieje możliwość budowy funkcjonalnych rurociągów termoplastycznych do przesyłu, które przez długi czas doskonale spełniają swoje zadanie.
Powyższe rozwiązanie zostało wdrożone przez angielskiego producenta Durapipe UK. Jest to firma produkująca systemy rurociągów, które wielu lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Rury Durapipe ABS - superFLO

Durapipe ABS, znany także jako superFLO to system wykorzystywany w rozmaitych celach. Warto dodać, że rury ABS wykorzystujące doskonałe parametry tego tworzywa, są już standardem w wielu krajach Europy Zachodniej, USA i Australii. Stosuje się je m.in. do:

  • Systemów klimatyzacyjnych i instalacji chłodniczych wykorzystujących rury transportujące glikol lub wodę lodową.
  • Transportu wody demineralizowanej (dejonizowanej).
  • Instalacji działających na zasadzie odwróconej osmozy.
  • Instalacji montowanych w oczyszczalniach ścieków.
  • Instalacji na statkach, z uwagi na wysoką odporność na działanie wody morskiej.

Nie ulega wątpliwości, że rury ABS to świetne rozwiązanie jako rury do glikolu i rurociągi do wody lodowej. Doskonała jakość produktów Durapipe zapewnia bezpieczeństwo i świetnie funkcjonowanie całego systemu. W celu poznania szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiednią opcję.

Tworzywo ABS

Kopolimer Akrylonitrylo-Butadieno-Styren, inaczej ABS, jest tworzywem sztucznym o szerokim zakresie zastosowań. Jest on powszechnie wykorzystywany przy produkcji zabawek, urządzeń elektronicznych i AGD, samochodów oraz rur przeznaczonych do transportu glikolu i wody lodowej. ABS jest tworzywem posiadającym atest PZH. Stanowi to potwierdzenie jego nietoksycznych właściwości. Za unikalne parametry tworzywa odpowiadają jego trzy, główne komponenty:

rury ABS - zalety

rurociągi ABS - skład